Dawson rentals Polska sp. z o.o. Wynajem przenośnych komór chłodniczych, komór szokowego mrożenia oraz urządzeń rozmrażających
Str. dom. Firma Produkty Dlaczego my Kontakt

» chłodzenie komorowe

chłodzenie komorowe


Rozwiązania oferowane przez Dawsonrentals pozwalają zarówno na magazynowanie produktów w pełni kontrolowanej temperaturze, jak na szokowe schładzanie (chłodzenie komorowe) i zamrażanie żywności oraz profesjonalne rozmrażanie produktów mrożonych.

Wynajem tymczasowych pomieszczeń magazynowych – to najłatwiejszy sposób by w możliwie krótkim czasie uzyskać dodatkową jednostkę - magazyn chłodniczy, jednostkę rozmrażającą, dojrzewalnię owoców, komorę szokowego mrożenia i schładzania!!!

Dawsonrentals Polska proponuje również szeroki zakres hal produkcyjnych, budowanych w oparciu o przenośne komory chłodnicze. Z uprzednio przygotowanych elementów w ciągu zaledwie kilku dni jesteśmy w stanie stworzyć zaprojektowaną halę produkcyjną zarówno chłodnię, mroźnię, jak również halę zapewniającą optymalne warunki do dojrzewania owoców. Zgodnie z wcześniej przygotowanym projektem w naszych halach znajdują się również komory szokowego mrożenia, szokowego schładzania oraz komory rozmrażające (termostatowe).

Dawsonrentals Polska zapewnia natychmiastową dostępność urządzeń chłodniczych.

W pełni wykwalifikowany serwis techniczny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku sprawuje opiekę nad wszystkimi urządzeniami dzierżawionymi od Dawsonrentals.

Dawsongroup plc, której działalność sięga 1935 roku, jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży wynajmu specjalistycznych środków trwałych, operującym na kilku połączonych rynkach w ramach europejskiego sektora logistycznego. Flota wynajmowanych przez Dawsongroup plc środków koncentruje się na wysoko jakościowych produktach, o typowo wysokim koszcie jednostkowym i obejmuje ciężarówki, naczepy, przyczepy, przenośne komory chłodnicze, lady chłodnicze, wymienniki ciepła, autobusy, autokary i sprzęt do magazynowej obsługi materiałowej.
Większa ilość Informacja?

© Copyright 2007 by Dawsonrentals Polska sp. z o.o. All rights reserved. Design by grafX & more
kontener_chlodniczy - szokowe mrozenie