Dawson rentals Polska sp. z o.o. Wynajem przenośnych komór chłodniczych, komór szokowego mrożenia oraz urządzeń rozmrażających
Str. dom. Firma Produkty Dlaczego my Kontakt

Korzyści z wynajmu


Zalety naszych rozwiązań

Czy wynajem jest zbyt drogi?

Popularność wynajmu w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii wynika ze zrozumienia przez tamtejsze przedsiębiorstwo faktu, iż ważne jest użytkowanie określonego środka trwałego, a nie jego posiadanie, co jest niezmierne istotne, zwłaszcza w szybko zmieniających się obecnie warunkach gospodarki rynkowej.

Polskie Przedsiębiorstwa porównując koszty wynajmu z kosztem bezpośredniego zakupu określonego środka trwałego, bardzo często nie biorą pod uwagę wielu finansowych i operacyjnych czynników, które mają duże znaczenie w tego typu porównaniu.

Wynajem nie powinien być bowiem bezpośrednio porównywany z zakupem. Wydatek środków finansowych poniesionych na zakup lub wybudowanie magazynów chłodniczych, jest tylko jednym z wielu kosztów, które w przypadku wynajmu wliczone są już w opłatę dzierżawną. Do kosztów zakupu należy doliczyć przede wszystkim:

  • Koszty utrzymania i administracji
  • Koszty serwisu i ewentualnych napraw
  • Koszty finansowania zakupu, np. odsetki od kredytu
  • Koszty związane z koniecznością uzyskania pozwoleń budowlanych, odsprzedaży lub utylizacji komory chłodniczej

Wszystkie korzyści z wynajmu przenośnych komór chłodniczych od Dawsonrentals Polska można podzielić na dwie podstawowe grupy: finansowe i operacyjne.
» więcej


Zalety naszych rozwiązań

Wszystkie przenośne komory chłodnicze wynajmowane od Dawsonrentals Polska sp. z o.o., w przeciwieństwie do kontenerów morskich, spełniają wszelkie wymogi sanitarne i weterynaryjne władz polskich i Unii Europejskiej.
» więcej

 

© Copyright 2007 by Dawsonrentals Polska sp. z o.o. All rights reserved. Design by grafX & more
kontener_chlodniczy - szokowe mrozenie - sitemap