Dawson rentals Polska sp. z o.o. Wynajem przenośnych komór chłodniczych, komór szokowego mrożenia oraz urządzeń rozmrażających
Str. dom. Firma Produkty Dlaczego my Kontakt

» komora rozmrażajaca

komora rozmrażajaca


Tempering Units

Przenośne Komory Rozmrażające typu Tempering Units wyposażone są w specjalne próbniki, które umieszczone wewnątrz i na zewnątrz produktów lub towarów, precyzyjnie kontrolują tempo i prawidłowość procesu rozmrażania.

Przenośne komora rozmrażająca oferowana przez Dawsonrentals to wyjątkowo elastyczne rozwiązanie dostępne w średnio i długoterminowanym wynajmie. Komory termostatowania pozwalają na w pełni kontrolowany proces rozmrażania produktu w oparciu o profesjonalną kontrolę temperatury wewnątrznej i zewnętrznej warstwy rozmrażanego surowca. Po zakończeniu procesu rozmrażania tj. osiągnięciu zaprogramowanych parametrów temperaturowych produktu urządzenie automatycznie przechodzi w tryb pracy komóry chłodniczej, gwarantując zachowanie właściwej temperatury aż do momentu rozładunku.
Większa ilość Informacja?


Przenośne Komory Rozmrażające typu Tempering Units odznaczają się:

Gładką, antypoślizgową podłogą – wygodną w załadunku oraz czyszczeniu.

Alarmem w razie przypadkowego zamknięcia się we wnętrzu komory, jak również mechanizmem umożliwiającym otwarcie drzwi od środka.

Wewnętrznym oświetleniem.

Niskim zużyciem energii przy każdym poziomie chłodzenia.

Dużą mocą mrożenia oraz szybkim obiegiem powietrza w celu maksymalizacji efektów chłodzenia.

Systemem monitoringu i rejestracji temperatury komory (system Datalogger).
Większa ilość Informacja?


Przenośne Komory Rozmrażające typu Tempering Units wykonane są na bazie Przenośnych Komór Chłodniczych SuperBox, dzięki czemu odznaczają się najwyższą jakością, jak również łatwą i wygodną obsługą.

- Przenośne Komory Rozmrażające typu Tempering Units przeznaczone są do kontroli procesu rozmrażania towarów i produktów.

- Przenośne Komory Rozmrażające typu Tempering Units dostępne są w wymiarach mogących pomieścić od 6 do 25 palet.

- Przenośne Komory Rozmrażające typu Tempering Units mogą być wynajmowane na krótki lub długi okres, w zależności od potrzeb.

Dzierżawa komory rozmrażającej od Dawsonrentals Polska to dostawa urządzeń w ciągu 2-3 dni roboczych i 24 godzinna opieka profesjonalnego serwisu.
Większa ilość Informacja?

© Copyright 2007 by Dawsonrentals Polska sp. z o.o. All rights reserved. Design by grafX & more
kontener_chlodniczy - szokowe mrozenie