Dawson rentals Polska sp. z o.o. Wynajem przenośnych komór chłodniczych, komór szokowego mrożenia oraz urządzeń rozmrażających
Str. dom. Firma Produkty Dlaczego my Kontakt

» szokowe mrożenie

szokowe mrożenie


Szokowe mrożenie – elastyczne rozwiązania Dawsonrentals Polska to montaż urządzeń w ciągu 2-3 dni roboczych. Komory szkowego mrożenia są objęte pełnym zakresem usług sewisowych od momentu instacji, rozruchu i prób technologicznych poprzez cały okres ich użytowania przez Klienta – gwarantuje to w pełni profesjonalny system pracy 24-godzinnego serwisu technicznego Dawsonrentals.

Wynajem komór szokowego mrożenia – to wyjątkowo elastyczne i profesjonalne rozwiązanie dla wszystkich branż przemysłu spożywczego. Profesjonalne produkcyjne urządzenia zamrażalnicze oferowane w formie wynajmu średnio- i długo-okresowego przez Dawsonrentals Polska.
Większa ilość Informacja?


PRZENOŚNE KOMORY CHŁODNICZE DO SZOKOWEGO MROŻENIA TYPU BLAST FREEZERS & CHILLERS CHARAKTERYZUJĄ SIĘ:

1. Gładką, antypoślizgową podłogą - wygodną w załadunku oraz czyszczeniu.

2. Alarmem w razie przypadkowego zamknięcia się we wnętrzu komory, jak również mechanizmem umożliwiającym otwarcie drzwi od środka.

3. Wewnętrznym oświetleniem.

4. Niskim zużyciem energii przy każdym poziomie chłodzenia.

5. Dużą mocą mrożenia oraz szybkim obiegiem powietrza w celu maksymalizacji efektów chłodzenia.

6. Systemem monitoringu i rejestracji temperatury komory.

W pełni wykwalifikowany serwis techniczy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku sprawuje opiekę nad wszystkimi urządzeniami dzierżawionymi od Dawsonrentals.
Większa ilość Informacja?

© Copyright 2007 by Dawsonrentals Polska sp. z o.o. All rights reserved. Design by grafX & more
kontener_chlodniczy - szokowe mrozenie