Dawson rentals Polska sp. z o.o. Wynajem przenośnych komór chłodniczych, komór szokowego mrożenia oraz urządzeń rozmrażających
Str. dom. Firma Produkty Dlaczego my Kontakt

» unit tymczasowy

unit tymczasowy


Przenośne Komory Chłodnicze typu SUPERBOX:

Komory typu SUPERBOX doskonale sprawdzają się w tymczasowym krótko- i długoterminowym użytkowaniu, jako samodzielne tymczasowe magazyny chłodnicze, a także jako łączone z innymi komorami lub zabudowaniami powierzchnie chłodnicze.

Typowy okres najmu wynosi od trzech miesięcy do kilku lat w zależności od potrzeb klienta,

Urządzenia te mogą być umieszczane bezpośrednio na płaskim podłożu lub na odpowiednio przygotowanym rusztowaniu zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzu innych budynków, zarówno jako unit tymczasowy

Komory SUPERBOX to najwyższej jakości magazyny chłodnicze mogące pomieścić od 4 do 44 palet w zależności od modelu komory. Pprzystosowane są one do przechowywania towarów i produktów w temperaturze od -30 C do + 30 C, oraz mogą być wyposażone e jeden lub dwa agregaty chłodnicze. SUPERBOXY mogą być wyposażone w tylnie lub przednie drzwi.

PRZENOŚNE KOMORY CHŁODNICZE I ZAMRAŻALNICZE SUPERBOX WYNAJMOWANE OD DAWSONRENTALS POLSKA CHARAKTERYZUJĄ SIĘ:

1. Gładką, antypoślizgową podłogą - wygodną w załadunku oraz czyszczeniu.

2. Alarmem w razie przypadkowego zamknięcia się we wnętrzu komory, jak również mechanizmem umożliwiającym otwarcie drzwi od środka.

3. Pełnym wewnętrznym oświetleniem.

4. Niskim zużyciem energii przy każdym poziomie chłodzenia.

5. Nowoczesnym pojedynczym lub podwójnym systemem chłodzenia.

6. Nowoczesnym systemem monitoringu i rejestracji temperatury komory.

Przenośne komory chłodniczo-zamrażalnicze oferowane przez Dawsonrentals Polska są idealnym rozwiązaniem dla klientów poszukujących pilnie dodatkowych chłodniczych powierzchni magazynowych. Jest to nowoczesne rozwiązanie jedynie ideą przypominające kontener chłodniczy. Przenośne komory SUPERBOX pozwalają zarówno na magazynowanie produktów w pełni kontrolowanej temperaturze, jak i zamrażanie żywności.

Dawsonrentals Polska posiada w swej ofercie szeroką gamę rozwiązań, które są niezastąpione zarówno tam gdzie niezbędne jest szybkie schłodzenie, zamrożenie, jak również utrzymanie ściśle kontrolowanej temperatury oraz profesjonalne rozmrażanie.
Większa ilość Informacja?

© Copyright 2007 by Dawsonrentals Polska sp. z o.o. All rights reserved. Design by grafX & more
kontener_chlodniczy - szokowe mrozenie