Dawson rentals Polska sp. z o.o. Wynajem przenośnych komór chłodniczych, komór szokowego mrożenia oraz urządzeń rozmrażających
Str. dom. Firma Produkty Dlaczego my Kontakt

» wynajem chłodni

wynajem chłodni


Prezentacja rozwiązań

Wynajem profesjonalnych przenośnych chłodni, mroźni, komór szokowego schładzania i mrożenia, komór rozmrażających.

Dawsonrentals Polska Sp.z o.o. jest filią brytyjskiego koncernu Dawsongroup plc, która oferuje wynajem szerokiego asortymentu przenośnych komór chłodniczych, szokowego mrożenia i urządzeń rozmrażających.

Klient otrzymuje do swojej dyspozycji, na czas i miejsce przez siebie określone sprzęt, który pozwala samodzielnie kontrolować stan magazynowy, oszczędza koszty transportu i obsługi magazynowej w obcych chłodniach. Komory w pełni spełniają wymogi sanitarne i weterynaryjne władz polskich i Unii Europejskiej. Zapewniana przez Dawsonrentals okresowa konserwacja i kontrola urządzeń daje gwarancję ich niezawodnego funkcjonowania. Wszyscy użytkownicy w ramach umowy najmu są objęci stałym nadzorem serwisu. Konstrukcyjne założenia dały możliwość efektywniejszego wykorzystywania powierzchni (3 palety na szerokość, a nie 2 jak w kontenerach morskich lub naczepach). Nasze komory posiadają wygodne w obsłudze drzwi wyposażone w podgrzewane uszczelki, rejestrator pracy (czytniki i czujniki temperatur), alarm w przypadku niezamierzonej zmiany ustalonych parametrów, wewnętrzne oświetlenie i wiele innych atutów. Przenośne komory zasilane są prądem trójfazowym, co ogranicza koszty eksploatacyjne.
Większa ilość Informacja?

© Copyright 2007 by Dawsonrentals Polska sp. z o.o. All rights reserved. Design by grafX & more
kontener_chlodniczy - szokowe mrozenie